Sada na prostření slavnostní tabule – modrá

2 399

 

Popis

Naše ručně šité lněné prostírání, běhoun či ubrousek jsou skvělými doplňky na každý jídelní stůl. Béžové lněné ubrousky jsou praktické i pro každodenní použití. Dají se využít také na zabalení bochníku chleba či jiného pečiva na zabránění proti oschnutí. Neopomenutelným faktem je téma udržitelnosti a recyklace. Látkové ubrousky snadno vyperete a můžete tak používat stále dokola, čímž prospíváte nejen životnímu prostředí, ale i své peněžence.

Lněná prostírání a běhouny lze použít na ubrus nebo přímo na stůl.

Sada obsahuje: 4 ks béžových ubrousků, 4 ks světlého prostírání a 1 ks modrého běhounu.

Rozměry ubrousků / Materiál: (š/d) 45×34 cm / 100 % len

Rozměry běhounu / Materiál: (š/d) 37×150 cm / 100 % len

Rozměry prostírání / Materiál: (š/d) 37×30 cm / 50 % bavlna, 50 % polyester

Rozměry běhounů či ubrousků se dají na míru přizpůsobit. Jak ubrousky, tak běhoun či prostírání lze koupit samostatně, (ubrousky či prostírání po 2 nebo 4 ks).

 

Modrý běhoun:

Temně modrý běhoun s příměsí lnu skvěle ozvláštní každý jídelní stůl. Je vyroben z kvalitního velmi odolného 100 % lnu. Na dotek je materiál chladivý a příjemný. Dobře vypadá například na jídelním stolu z masivního dubu. Odstín modré připomíná noční oblohu. Běhoun je po celém svém obvodu zakončený širšími okraji. Udělejte z každé běžné snídaně, oběda nebo večeře o kousek slavnostnější zážitek.
Nejen pro slavnostní chvíle doporučujeme běhoun doplnit našimi lněnými ubrousky případně i prostíráním. Běhoun lze také zakoupit v již připravené a krásně sladěné sadě. Můžete tedy rovnou prostírat. Naše prostírání se hodí na jakýkoli jídelní stůl a do každého interiéru.

Prostírání:

Světlé krémově-béžové prostírání s jednoduchým motivem vzbuzující dojem hvězdiček či křížků se úžasně hodí pro každodenní i příležitostné stolování.
Nejen pro slavnostní chvíle doporučujeme prostírání doplnit našim lněnými běhounem případně i ubrousky. Prostírání lze také zakoupit v již sestavené a krásně sladěné sadě. Můžete tedy rovnou prostírat. Naše prostírání se hodí na jakýkoli jídelní stůl a do každého interiéru.

Béžové ubrousky:

Béžové lněné ubrousky jsou ideální volbou pro každou (nejen) slavnostní příležitost. Pevná a odolná, ale příjemně měkká látka je vyrobena z kvalitního 100 % lnu. Ubrousek je zakončen založeným okrajem po celém svém obvodu.
Nejen pro slavnostní chvíle doporučujeme ubrousky doplnit naším lněným běhounem případně i prostíráním. Ubrousky lze také zakoupit v již připravené a krásně sladěné sadě. Můžete tedy rovnou prostírat. Naše prostírání se hodí na jakýkoli jídelní stůl a do každého interiéru.