Lněné ubrousky béžové

5601 120

Katalogové číslo: - Kategorie: , , ,
 

Popis

Béžové lněné ubrousky jsou ideální volbou pro každou (nejen) slavnostní příležitost. Pevná a odolná, ale příjemně měkká látka je vyrobena z kvalitního 100 % lnu. Ubrousek je zakončen založeným okrajem po celém svém obvodu.
Nejen pro slavnostní chvíle doporučujeme ubrousky doplnit naším lněným běhounem případně i prostíráním. Ubrousky lze také zakoupit v již připravené a krásně sladěné sadě . Můžete tedy rovnou prostírat. Naše prostírání se hodí na jakýkoli jídelní stůl a do každého interiéru.

Naše lněné ubrousky jsou praktické i pro každodenní použití. Dají se využít také na zabalení bochníku chleba či jiného pečiva na zabránění proti oschnutí. Neopomenutelným faktem je téma udržitelnosti a recyklace. Látkové ubrousky snadno vyperete a můžete tak používat stále dokola, čímž prospíváte nejen životnímu prostředí, ale i své peněžence.

Lněná prostírání a běhouny lze použít na ubrus nebo přímo na stůl.

Sada obsahuje: 2 ks béžových ubrousků

Rozměry ubrousků / Materiál: (š/d) 45×34 cm / 100 % len

Rozměry ubrousků se dají na míru přizpůsobit.

Údržba:

  • Praní – maximální teplota 30 °C, normální postup.
  • Bělení – výrobek se nesmí bělit.
  • Sušení – výrobek se nesmí sušit v bubnové sušičce.
  • Žehlení – žehlení při maximální teplotě žehlicí plochy 150 °C.
  • Čištění – suché čistění, zákaz používat rozpouštědla s výjimkou tetrachlorethylenu, šetrné mechanické zacházení, nižší teploty při čištění i sušení, zakázané samoobslužné čištění.

Další informace

Sada ubrousků - béžová

2 ks, 4 ks