Služby

Nabízíme široké spektrum služeb od návrhů, přes dílčí realizaci například stínění nebo osvětlení, po zakázkovou výrobu a kompletní realizaci na klíč.

Nemáte ponětí, jakým směrem se vydat, ale víte, že nutně potřebujete změnu?

Pomůžeme vám s komplexními návrhy interiérů domů, bytů a komerčních prostor, ale i s dílčím vybavením či jen s částečnou přeměnou stávajících interiérů. Pokud nemáte konkrétní představu, rádi vám pomůžeme najít styl vašeho interiéru. 

Návrhy interiérů

Potřebujete vizualizaci představ o Vašem interiéru? Rádi Vám vyhotovíme 2D a 3D návrhy. Nabízíme návrh dispozičního řešení i barevné kompozice. Také rádi poradíme s tzv. zútulňovacími prvky.

S návrhem pomůžeme v případě, že máte o vzhledu svého interiéru jasnou představu ale i v případě, že si nevíte rady, jak by měl Váš nový domov vypadat. Poradíme, jaké zvolit barvy, materiály, typ osvětlený, bytového textilu a nábytku. Návrh Vám vyhotovíme včetně cenové kalkulace.

Návrhy dětských pokojů je možné si prohlédnout ZDE

Showroom DECO LOCO – vzorkovna materiálů

V našem showroomu vám můžeme nabídnout širokou škálu vzorků a různých materiálů. Ať už na stínidla, čalouněný či dřevěný nábytek nebo betonové stěrky, tak na dekorační polštáře a mnoho dalšího. Je pro nás důležité, aby se zákazník mohl s materiály seznámit a vyzkoušet barevné kombinace, které budou spoluvytvářet jeho domov. Pokud si stále nebudete výběrem jistí, rádi vám za menší zálohu vzorníky vypůjčíme domů. Spokojený zákazník, který se knám rád vrací je to, co nás baví. 

Zakázková výroba osvětlení

Pokud máte jasnou představu o produktu, ale nevyhovují vám nabízené rozměry nebo materiál a pokud to bude jen trochu možné, tak Vám rádi vyhovíme a výrobek přizpůsobíme.

Stropní i závěsná svítidla je možné přizpůsobit jak rozměrově, tak materiálově. Stačí jen navštívit náš showroomu DECO LOCO a vybrat si z velké škály vzorků ten, který bude pro Vás přesně ten pravý.

Zakázková výroba stínění

Kompletně vám navrhneme a vyrobíme záclony a závěsy do pokoje, bytu nebo celého domu. Na výběr máme velké množství základních i luxusnějších látek. Máte rádi jemné tóny a přírodní materiály? Ne se vám naopak líbí okázalé barvy a těžké luxusní materiály? Tak jako tak, u nás si určitě vyberete.

Realizace na klíč

Kompletní realizace interiéru je komplexní služba od návrhu interiéru, až po montáž jednotlivých prvků.

Celý proces naplánujeme, vytvoříme návrh dle vašeho rozpočtů, pečlivě naplánujeme realizaci jednotlivých kroků a na montáž budeme osobně dohlížet.