Novinky z veletrhu přímo k vám domů

Na přelomu března a dubna jsme na veletrhu Design Shaker představili několik novinek, které si nyní můžete prohlédnout i v našem showroomu DECO LOCO. Pojďme se podívat blíže, co jsme si pro vás připravili.

Nové kreativní osvětlení

Nepřehlédnutelná závěsná svítidla, která se skládají z několika variabilních komponentů. Stropní krytka a objímka je vyrobena z bukového dřeva, které může být nalakované na černo, nabídlo nebo v přírodní barvě bukového dřeva. Kabel připomíná silné lano a může být také v několika barevných provedeních.  Pomyslnou třešničkou jsou maxi LED žárovky z kouřového skla ve třech variantách – Vase, Bowl, Drop. Kouřové sklo vytváří dokonalou atmosféru pro ty, kteří milují jemné osvětlení. Délku závěsného kabelu vám přizpůsobíme na míru.  Ideální pro komerční nebo domácí použití.

Ukládejte věci stylově

Nudí vás ukládání vašich pokladů do klasických skříní? Vyzkoušejte stylovou komodu s příznačným názvem TREASURE. Zajímavé, detailní provedení komody Treasures zaujme milovníka nejen severského designu. Skříňky uprostřed komody disponují vždy jednou policí, a vytváří tak dokonale řešený úložný prostor. Boční strany komody z radarového výpletu se otevírají jako křídla, ve kterých je ukryt další úložný prostor pro drobné věci. Komoda je dostupná v přírodním, tmavém a černém masivním dubu.

Uvelebte se v křesle dle vašeho gusta

Do naší kolekce také přibyla česká křesílka Rondo, která jsou krásným designovým prvkem a hrdou dominantou každého interiéru. Potah může být vybrán z mnoha variant. v DECO LOCO si můžete prohlédnout krémově bílou látku Bouclé, která je velmi příjemná na dotek. Druhá varianta je z jemné karamelové buvolí kůže. Nohy jsou vyrobeny z kvalitního bukového dřeva v přírodním odstínu nebo černě lakované. Křesílka působí velmi útulně a hodí se do klasického i moderního interiéru.

Originální odkládací stolky

U dodavatele jsme objevili dvě nové zajímavé sady konferenčních stolků. Snad se vám zalíbí stejně jako nám.

Odkládací stolky Ronja jsou výsledkem dokonalého spojení kovu a dřeva. Jedná se o velice trendy záležitost, která vás chytí za srdce. Díky nízké hmotnosti je stolek snadno přenosný a můžete ho mít vždy po ruce. K dostání je ve dvou velikostech, které se vzájemně doplňují a vytváří tak poslední dobou velmi populární prvek.

Odkládací stolky Jane nabízíme samostatně, ale původním záměrem designérů bylo, vytvořit set velice praktických a víceúčelových stolečků. Tento designový prvek vám poslouží například ve chvíli, kdy si budete chtít vypít svůj oblíbený čaj či kávu. Stolek je snadno rozložitelný a díky odnímatelné horní části můžete mít vždy po ruce šikovný tác.