DECO LOCO & friends: Inspirace podzim 2020

DECO LOCO & Friends: Inspirace podzim 2020

Vysočanský showroom DECO LOCO se ve dnech 16. a 17. 9. proměnil v exkluzivní přednáškovou aulu. Do měkkých křesel, pod originální lustry, přímo k promítacímu plátnu pozvala Diana Turinová se svými přáteli kolegy designéry a architekty. Svět se v roce 2020 točí trochu jinak, než jsme zvyklí, proto se české i světové firmy působící v Česku rozhodly představit nadcházející trendy v tuzemsku, právě v DECO LOCO.

Z dlouhodobé spolupráce může vzniknout profesní přátelství postavené na vzájemném respektu k vlastní tvorbě. Sérii špičkových seminářů zahájila autorka projektu, úspěšná česká designérka, Diana Turinová: „Světové veletrhy letos neproběhly, proto jsme se společně rozhodli jejich místo v našich kalendářích zaplnit unikátním dvoudenním seminářem v našem showroomu Deco Loco. Představíme nové trendy, nové dekory, nová partnerství, nové instalace – máte se na co těšit.“  Za řečnický pult Diana Turinová pozvala specialisty, a zároveň významné partnery showroomu DECO LOCO.

Prezentovaly se novinky v segmentu dřevodekoru či povrchové úpravy dřeva, stále oblíbenějšího nadčasového pohledového betonu, či kompletního řešení interiérové a exteriérové zeleně. Novinky z interiérového designu uvedla sama hostitelka.

DECO LOCO collection                         

Poprvé blo možné vidět na vlastní oči a vyzkoušet si produkty z nové DECO LOCO collection, která představuje výběr zajímavých kousků nábytku a interiérových doplňků. „Skládáme a stále rozšiřujeme kolekci produktů od různých evropských výrobců, které spolu ladí dohromady a navzájem se doplňují. Sázíme na čisté linie, kvalitu zpracování, detaily a udržitelnost,“upřesňuje Diana Turinová.

V nabídce najdete kvalitní masivní nábytek, čalouněné sedací soupravy, křesla, židle, nábytek pro vybavení kanceláří i stále častějších home office, nebo nová designová svítidla

Děkujeme všem účastníků a spolupořadatelům a doufáme, že v blízké době bude možné opět uspořádat podobně skvělou akci.

Nechybělo ani skvělé jídlo a pití …

… a roušky DECO LOCO.