Termín: Sobota 2.12.

1 350

 

Popis

Vánoční workshop v DECO LOCO – Tvoření adventních věnců

Srdečně vás zveme na kreativní workshop, kde společně vytvoříme adventní věnec na stůl nebo na dveře ze zajímavých dekorativních materiálů. Připravujeme pro vás výběr různých korpusů věnců, přírodní, textilní i skleněné dekorace, ale hlavně notnou dávku inspirace, aby vámi vytvořený věnec byl ten pravý, jedinečný, nejkrásnější…

Naše věnce jsou jiné, máme pro vás vždy eukalyptus a spoustu sušených materiálů. Pokud byste si však přáli klasické jehličí, rádi ho pro vás připravíme. Tuto informaci je však nutné zadat do poznámky objednávky.

Čím více použijete sušených dekorací, tím déle vám věnec vydrží. Některým zákaznicím vydrži klidně do dalšího roku. Čerstvé větvičky jsou krásné, musíme vás však upozornit, že do Vánoc může s velkou pravděpodobností eukalyptus zaschnout.

🎄Pokud to stihnete, budete mít možnost vytvořit si doplňkový věnec na dveře nebo svícen na stůl za zvýhodněnou cenu. K dispozici budete mít veškerý potřebný materiál a pomůcky, samozřejmě si můžete donést i své oblíbené ozdoby nebo přírodniny, které vás cestou cvrnknou do nosu 😊

🎁 Nebude chybět ani vánoční mini market …těšit se můžete na vánoční drobnosti i výhodné nákupy bytových doplňků a dekorací v DECO LOCO. 🛒

Pokud byste vytvořili samostatnou skupinku, rádi Vám nabídneme individuální termín.

Workshop může být také vhodný dárek. 🎁 Pokud byste si přáli někoho tímto způsobem obdarovat, rádi vám vyhotovíme dárkový poukaz.

Kdy: 28.11. – 2.12. 2023
Kde: Českomoravská 142/18, Praha 9
Cena: 1. 350,-Kč / 1 věnec

cena zahrnuje:

  • veškerý materiál na výrobu jednoho adventního nebo vánočního věnce na dveře
  • zapůjčení potřebných pomůcek, tvoření pod vedením lektora, tipy, triky, návody
  • občerstvení (domácí svařáček a limonády, drobné pohoštění)

Platbu  je možné uskutečnit:

  • platební kartou online – zakoupením produktu, dle termínů
  • bankovním převodem (po zakoupení termínu na: https://www.lusito.cz/workshopy/ vám do 24 h přijde do emailu faktura s podklady k platbě)
  • Hotově s předstihem (nejdéle 15.11.2023) v showroomu DECO LOCO

Rezervace je platná po uhrazení ceny workshopu. V případě, že se nebudete moci dostavit Vám vrátíme 50 % částky, nebo Vám vystavíme voucher na nějaký další z našich workshopů.

Rezervace můžete provádět také prostřednictvím e-mailu na lusito@lusito.cz (na FB + insta nebo nám klidně napište do zpráv).


Neváhejte, počet míst je omezen!

Těšíme se na vás!!! ❤️

Další informace

Čas worskshopu

12:30 – 15:00, 15:30 – 18:00