Soundbar Inner

29 990

  • Natur
  • Steel
  • White
Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: , ,
 

Popis

V posledních letech můžeme narazit na spoustu novinek, nabízejících skutečně kvalitní design a reprodukci v jednom, jež potřebujeme při sledování filmů, koncertů i sportovních utkání či samotné poslouchání hudby. Protože většina moderních televizorů nenabízí nijak ohromující zvukový výkon, mnoho uživatelů touží po samostatných reproduktorech. Soundbar je tedy skvělou alternativou. Nejen, že kvalitně hraje, ale také velice dobře vypadá. jakýkoli interiér tedy dokáže pozvednout či krásně doladit.

Soundbar je zařízení, které dokáže vydávat kvalitní a dobře prokreslený zvuk z v rámci jednoho kusu nábytku. Tento soundbar vyniká vypouklým protáhlým tvarem, který umožňuje jeho umístění pod plochý televizot. Je tedy přirozeným doplňkem televizoru. Rafinovaná konstrukce soundbaru dobře vypadá a neobtěžuje vaše oči viditelnými kabely. Vše je úhledně schováno za zařízením a připojeno rovnou k televizoru. Mnoho soundbarů navíc spolupracuje také se samostatným subwooferem, s nímž komunikuje bezdrátově. Tato kombinace tedy nabízí silný basový zvuk bez kompromisů, aniž by výrazně zasahovala do prostoru v místnosti. První zásah reproduktorovým soustavám tedy soundbar uštědřuje pomocí designu. Pokud máte v úmyslu ponechat svůj obývací pokoj stylový, je soundbar nejvhodnější volbou pro váš zvuk.

Soundbary Betcore vynikají krom jedinečného a originálního designu také možností výběru jakýchkoli reproduktorů, které budou následně do soundbaru zabudovány nebo volbou rozměrů či odstínu betonové stěrky.

Materiál: MDF potažená betonovou stěrkou

Rozměry vyfoceného modelu: 160 x 15 x 25 cm

Poznámka: soundbar se vyrábí na míru podle velikosti televize a požadovaného hudebního výkonu. Elektronika není zahrnuta v ceně.

Další informace

Barevná varianta stěrky

Natur, Steel, White