O nás

Originální český design

Na trhu nábytku se pohybujeme již od roku 2014. V tomto roce originální česká designérka Diana Turinová založila svou ryze českou značku Lusito. Jednalo se o výrobu dětského nábytku a doplňků, Lusito je totiž latinským slovíčkem pro výraz „hrát si“, což dokonale vystihuje naše návrhy dětských pokojů i samotné vybavení.

Později jsme k vybavení pro nejmenší přidali kolekci Teens, která je svými komiksovými a londýnskými motivy zaměřená především na teenagery.

Dalším krokem při rozšiřování značky bylo vytvoření kolekce D´isign, které dominuje naše ikonická dlouhonohá kráska – Stojací lampa Lusito TRIPOD. Tento produkt má nesčetně variant a různými kombinacemi podnoží a stínidla se plně přizpůsobí Vašemu interiéru.

Dnes je součástí našeho portfolia široká škála zboží od různých typů osvětlení (lampy, závěsné lustry, stropní svítidla), přes dekorační polštáře a další textilní dekorace, až ke konferenčním a odkládacím stolkům a dalším kusům nábytku.

Mnohé z naších produktů jsme schopni Vám přizpůsobit na míru.

Diana Turinová

Zakladatelka, designérka

Slovy Diany: „Práce je pro nás hrou, kterou hrajeme v týmu konečně s Vámi. Vaše přání a představy jsou na prvním místě, na nás pak je dát tomu všemu požadovaný tvar, kreativní hřejivé barvy a ten správný materiál. Spokojený zákazník, který se vrací s dalšími požadavky a představami, to je naše výhra.“

„Zakládám si na mnou kontrolované české výrobě. Jednoduchost, pohodlné používání a osobitý styl jsou pro nás základním stavebním kamenem při tvorbě Vašeho interiéru.“

Ať už hledáte konkrétní kus nábytku nebo byste jen rádi načerpali trochu inspirace náš showroom DECO LOCO vás přijme s otevřenou náručí. Zde si i vy vytvoříte si dokonalý domov na jednom místě.

Co by Vám o naší značce nemělo uniknout?

  • Originální, nápadité produkty
  • Každý materiál pečlivě vybíráme
  • Jsme schopni zboží přizpůsobit vašim představám
  • Vyrobeno v České republice

Náš tým