Mechový obraz kulatý

2 9903 990

Katalogové číslo: - Kategorie:
 

Popis

Mechový obraz je usazen v  rámu z březové překližky. Moření rámu může být v tmavě hnědé nebo ebenové barvě. Na bocích rámu (7 cm široký) vyniká zvýrazněný dekor březové překližky, která je z čelního pohledu tenká pouhé 2 mm. 

Obraz má průměr 45 cm.

Mechové obrazy jsou tvořeny ze stabilizovaného přírodního mechu. Stabilizace se provádí speciálním roztokem, neškodným lidskému zdraví. Díky stabilizaci si mech uchová svůj původní vzhled i barvu po mnoho let a je prakticky bezúdržbový. Není třeba zalévání, rosení apod., naopak nesmí přijít do kontaktu s vodou.
Během 3-5 měsíců po instalaci se mohou z mechů uvolňovat drobné nečistoty a v nedostatečně větraném prostoru může být mech cítit. Nevystavujeme ho přímému slunečnímu záření, vysokým teplotám a příliš nízké nebo vysoké vzdušné vlhkosti. Výrobky ze stabilizovaného mechu ideálně umísťujeme do prostor, kde se teplota pohybuje mezi 10 °C – 25 °C a vzdušná vlhkost je okolo 50% – 60%. Na mechové stěny poskytujeme záruku 36 měsíců od instalace, pokud nedojde k porušení bodů výše.
Mechová stěna má výborné akustické vlastnosti.

Další informace

Varianta výplně obrazu

bochánky, plochý mech + bochánky, plochý mech + bochánky + lišejník

Moření rámu zrcadla

ebenová, hnědá