Stropní světlo válec s kontrastním lemem 50×20 cm

3 9906 590

Katalogové číslo: 60.315.378 Kategorie: ,
 

Popis

Kulaté stropní svítidlo v čistém a jednoduchém designu. Výrazné barvy rozzáří strop v každé místnosti. Světlo vynikne jako samostatný solitér nebo může být zasazeno do skupinky světel. Barvy i tvary je možné různě kombinovat.

Udělejte se svoji lentilku ještě barevnější. Vyberte si barvu svého stínidla a k ní  přidejte zvolte barevný proužek – lem v jiném odstínu. Nechte se inspirovat našimi variantami anebo si zvolte tu pravou – svou vlastní kombinaci.

Stínidlo je vyrobeno ze základního materiálu, který je složen z látky (75% VI+ 25% PA) zalisované na nehořlavé PVC v bílé barvě.
Součástí svítidla je spodní kryt z matného polopropustného polypropylenu, který rozptyluje světlo a zabraňuje přímému oslnění.
V nabídce máme dva typy světelných zdrojů – na výběr je montura s klasickým závitem E27 nebo s technologií budoucnosti LED modulem.

Barva svítidla je limetka + oranžový lem, je jí ale možné změnit! V galerii produktu naleznete barevnou vzorkovnici, ze které je možné vybrat barvu stínidla a lemu. Změnu můžete uvést do poznámky v průběhu objednávky, nebo objednat svítidla emailem nebo telefonicky.

Pokud nenajdete v nabídce to, co by vám vyhovovalo, neváhejte nás kontaktovat mailem, telefonicky či přes kontaktní formulář. Svítidlo se vyrábí na zakázku, je tedy možné změnit např. barvu stínidla, barvu lemu nebo rozměr. Případné požadavky můžete také uvést do poznámky u objednávky.

Další informace

Hmotnost 5 kg
Montura

,